אירועים פרטיים

אירועים שלנו

אירועים פרטיים

איך להפוך כל אירוע לחוויה על בטוח? תחשבו הכי פתוח!

אירועים פרטיים בים

מי אמר שבזמנים המוטרפים שעוברים עלינו, אסור לחגוג? נכון, מקום סגור זה מסוכן. ונכון, הרבה אנשים צפופים זה לא בריא. אבל מה עם מקום פתוח? מה עם חוויה של צחוקים, מים וטונות של שמיים? ואם כבר חוויה, אז מה עם מקום שיודע איך לעשות את זה הכי קול, הכי בשפע והכי מפנק? מועדוני לב הים. איך לא חשבתם על זה קודם?

במועדוני לב הים – החגיגה מחזיקה מים. הרבה מים. כי רק מקום שהוא מועדון ובית ספר מוביל לשייט מפרשיות, קטמרן, גלישת רוח וקיאקים, מבין במצב רוח. תארו לעצמכם שאתם מגיעים לאירוע על הים, כשצוות מדריכים מקצועי מלווה אתכם על שירות מפרש, עם אלכוהול ומוסיקה וים של כחול. או למשל, מעביר אתכם קורס מזורז בגלישת רוח? אתם מדמיינים איזו חוויה מטורפת תעבור על האורחים שלכם? יש לכם ספק שמישהו ישכח אותה אי פעם?
ואם חשבתם שאירועים במועדוני לב הים זה רק למבוגרים- תחשבו שוב. אין עלינו בלהתאים את סוג הפעילות לסוג האירוע ולגיל המשתתפים. נניח בר מצווה או יומולדת לילד. הצוות שלנו לא רק מנוסה עם ילדים, גם הציוד מותאם להם. ובזמן שהטינאייג'רים יעופו על עצמם במים, המבוגרים ישבו על החוף, עם משקה, כיבוד מפנק, מוסיקה טובה ונוף שרק הטבע יכול להעניק. יש יותר טוב מזה?

לפרטים ולהזמנת אירוע שינפח לכם את המפרשים בנשמה