אודות

בואו להתחבר, להתרגש, להירגע, להתאהב

מועדוני לב הים – LIFE IS A BEACH

החיים הם כאן ועכשיו, עם כל הריגושים שיש ליקום להציע, בין המים לשמיים. וזה כולל את האנרגיות והספורטיביות של הגוף ואת החיוך הכי גדול של הנשמה. אז בואו להיות חלק מהחיים עצמם, במועדון לב הים במרינה בת”א.

כי אצלנו, תוכלו לבחור את החוויה הכי מעיפה שיש, תוך 4-5 מפגשים. קורס גלשני רוח, שייט מפרשיות, גלשני עמידה sup, חתירה בקיאקים ועוד. לא צריך להפוך עולמות כדי להיות ברקיע השביעי. רק להכניס את האצבע ברגל לתוך המים ולהמשיך משם.
למה אנחנו? כי מועדוני לב הים, זה המועדון הוותיק והמוביל בישראל. כי אצלנו יש קורסים בסיסיים ומתקדמים ברמה הכי מקצועית שיש. כי תנאי הלימוד במרינה הם האידיאלים. כי רק לנו יש את מגוון כלי השיט הרחב ביותר ואת צוות ההדרכה עם הלב הכי רחב והידע הכי מקיף. כי אצלנו יש תשומת לב מיוחדת לילדים ומבוגרים. ועם כל זה לא מספיק, אז גם זכינו באות הצטיינות ב 2016 של האתר הכי נחשב trip advisor.

וכן, LIFE IS A BEACH, ותמיד יהיה מי שיגיד שהחיים קשים. אנחנו אומרים שהם חוף ים עם המון צדפים של חוויות ואפשרויות.

  • 20,000
    שעות הדרכה
  • 50,000
    בוגרי קורסים
  • 100%
    מחוייבות

המדריכים שלנו

איתן פרידלנדר - בעלים
איתן פרידלנדר - בעלים
אחד מאושיות השייט הידועות בישראל. לשעבר אלוף עולם בשייט ומאמן אולימפי. אלוף ישראל בקטמרן ואלוף ישראל ביאכטות. הקים את הליגה למקומות בשייט ומשמש עד היום כרכז ענף השייט בספורטיאדה. הקים ועיצב את מועדוני לב הים כאחד ממועדוני השייט המקצועיים והאיכותיים בישראל.
אבנר הוברמן - מנכ״ל
אבנר הוברמן - מנכ״ל
הגיע לים אחרי קריירה רבת שנים בתחום מנהל הספורט. שימש כמנהל אגף ספורט לעם במרכז הפועל ניהל והפיק כמה וכמה ספורטיאדות למקומות עבודה באילת הקים יחד עם איתן פרידלנדר את ענף השייט במקומות עבודה ומשמש כרכז ענף השייט של הפועל במקומות העבודה. מזה יותר מ-20 שנה משמש כמנכ"ל מועדוני לב הים ורואה במועדון את אחת מהאפשרויות הטובות והיפות לשנות את איכות החיים של הלקוחות שמגיעים למועדונים.
קיקה ארנלדו ארוסה - מנהל מועדון השייט וגלשני הרוח
קיקה ארנלדו ארוסה - מנהל מועדון השייט וגלשני הרוח
קיקה מנהל את פעילות השייט וגלשני הרוח במועדון כבר יותר מ-15 שנים. איש ים אמיתי. גולש גלים, רוח ושט בכל כלי השייט במועדון. ביסס את המועדון כמספר 1, בגלל המקצועיות, ובזכות שהשכיל לגדל ולהעמיד צוות עובדים איכותי, מקצועי ונאמן. קיקה וצוות עובדיו מונעים מאהבה לים ומאהבה בכלל.
אורן מימון - מנהל מועדון הסאפ
אורן מימון - מנהל מועדון הסאפ
הלב והנשמה של מועדון הסאפ, 13 שנה בים, גולש רוח בנשמה, גולש סאפ וגולש גלים כמו בלרינה, אורן הגיע למועדון מ-day 1, פיתח אותו, הגדיל אותו ויחד עם כל הצוות, הפך אותו לאחד ממועדוני הסאפ המובילים בישראל לאורן יש מטרה אחת - שכל מי שמגיע למועדון יאהב את הים כפי הוא התאהב בו.
נירה ורד בורר - מנהלת מועדון הקיאקים
נירה ורד בורר - מנהלת מועדון הקיאקים
נירה מנהלת המועדון מזה 8 שנים. נירה נולדה למשפחת ימאים ותיקה את ילדותה בילת בהפלגות משפחתיות לחול. היא התחילה את קריירת החתירה שלה בגיל 12 בקיאקים אולימפים במרכז זבולון בירקון. בשנת 2007 הצטרפה למועדון הקיאקים לב הים, והפכה למדריכה ומנהלת כמו כן נירה מדריכת טיולי קיאקים בארץ ובעולם. איי יוון פיליפינים ונקובר איילנד.
אביחי ברטנובסקי
אביחי ברטנובסקי
אביחי מדריך חתירות המתחילים שלנו. חבר במועדון מזה חמש שנים, מדריך שדואג ליצור אוירה קבוצתית ולשלב הנאה ייחודית בקבוצה גם מחוץ לקיאק. משתתף פעיל בהוויית המועדון וחתר רבות עם המועדון בטיולים בחו"ל ובארץ.
איל מרקו
איל מרקו
איל ותיק המדריכים של לב הים 2005. המדריך של המדריכים. קשוח מבחוץ ורך מבפנים. כשיש בעיה הוא המדריך שאתם רוצים לצדכם. אייל הוא הבוחן של מבחני רמה של המועדון. ואחראי על חתירות המתקדמים שלנו.
איליה קיליאנצ'נקוב
איליה קיליאנצ'נקוב
עולה חדש שהגיע למועדון במסגרת שיתוף הפעולה עם מס"ע בחו"ל הדריך והוציא טיולי לקיאקים. התאהב במועדון ומדריך סאפ למתחילים במועדון.
אינה הויכמן
אינה הויכמן
אינה מדריכת קיאקים מזה 15 שנה. בשנת 2000 נכנסה לקיאק בפעם הראשונה והתאהבה בים. מאז צברה נסיון בחתירות, הדרכות וטיולים בארץ ובחו"ל. כיום מדריכת קיאקים במועדון לב הים, עושה טיולי סולו בעולם ומוציאה טיולי קיאקים לחו"ל.
איתמר כורם
איתמר כורם
איתמר בוגר צופי ים הרצליה. גולש רוח, גלים, סאפ וקייט. הדריך בקלאב מד בתורכיה ובאילת. אלוף הספורטיאדה בסאפ לגברים וניהל את קבוצת השייט של אל-על אחד ממדריכי גלישת הרוח הטובים בישראל ובזכותו הרבה גולשי רוח חדשים נכנסים לענף.
איתמר שצוב
איתמר שצוב
איתמר התחיל את האהבה שלו בגלשני רוח בגיל 8. כילד הוא הצטרף למועדון השייט הפועל תל אביב ועבר את כל השלבים עד לגלישה תחרותית. השתתף באליפויות ישראל ורואה בגלישת רוח את אחת מהנאות החיים, שקשה לוותר עליה. אהבה והנאה זו, איתמר מנחיל כמדריך גלישת רוח במועדון. במשך 6 השנים האחרונות הרבה מתלמידיו בחרו בגלישת רוח כתחביב לאורח החיים שלהם.
אלון "בלונדי" אשכול
אלון "בלונדי" אשכול
גולש גלים, סאפ ורוח, שייט תחרותי בעבר ובעל רישיון סקיפר. אלון אומר - "אני הלב של לב הים. כל חיי אני במועדון. אחראי על השטח ותחזוקת המועדון. אני איש ים בנשמתי".
אלכס לוין
אלכס לוין
אלכס הוא מהנדס אוירונוטיקה, טייס חובב ולאחרונה גם מורה נלהב לפיזיקה שאוהב להסביר פיזיקלית את מה שקורה לנו בים. מילדות מפליג במפרשיות וקטמרנים. אלכס חותר במועדון החל משנת 2014 ובשנתיים האחרונות גם מדריך קיאקים וסרף סקי, בעיקר את המתחילים ו"חתירה בכיף". מאמין שמכל חתירה וארוע צריך ללמוד משהו חדש.
אנטוני וגר
אנטוני וגר
אנטוני הוא עולה חדש מדרום אפריקה. ימאי מוכשר, שזכה עם הצוות שלו באליפות ישראל ביאכטות לפני 15 שנה התחיל לחתור בקיאקים אולימפיים ומשם עבר לחתירת סרף סקי. אנטוני אוהב את כל מה שזז בים ודואג אישית שכל חניך המגיע אליו לשיעור, ימשיל לאהוב את הים.
בר אשכול
בר אשכול
בר גדל כל חייו בים, אביו מורה לימאות, כילד גדל במועדון השייט הפועל תל אביב והיה גולש תחרותי. בר מדריך שייט בעל רישיון סקיפר בינלאומי גולש רוח וגולש פויל. בר מדריך שנים רבות גלישת רוח במועדון והוא אחד מהבודדים שמדריך גם פויל.
גילי כספי
גילי כספי
גילי מדריכת שייט במועדון. שייטת תחרותית בדגם 420 בתל אביב. התחילה להפליג מגיל 10, במהלכן השתתפה באליפויות ישראל והעולם. גאה להיות חלק מצוות ההדרכה של המועדון ושמחה לשתף מהניסיון שלה אנשים שרוצים לחוות את עולם השייט.
גלעד עזרא
גלעד עזרא
גלעד התחיל את הרומן שלו עם הים כילד קטן. בן למשפחת שייטים תחרותיים, התחיל להתחרות בדגמי ילדים ומשם עבר לדגם 420 כבר 10 שנים גלעד מדריך במועדון, מאז ועד היום הדריך מאות אנשים, שאת חלקם הוא פוגש במועדון. גלעד רואה בעבודה שלו שליחות, בחיבור אנשים חדשים לים.
דרור שבתאי
דרור שבתאי
מדריך שייט וגלישת רוח, בנוסף להיותו מדריך מעולה , דרור אחראי על הטיפול , כשירות הסירות וכשצריך.... גם על הדלפק.
דרור שטדלר
דרור שטדלר
בעבר גולש רוח תחרותי ובוגר צופי ים. מדריך שייט וגלישת רוח במועדון. היום לומד באוניברסיטה הנדסת חומרים, ולא מוותר ומגיע להדרכות במועדון כל פעם שיש לו חופשה מהלימודים.
יואב קובני
יואב קובני
את צעדיו הראשונים בגלישת רוח עשה במועדון בשנת 1998 ומאז הכל היסטוריה. טריאתלט בעבר שספורט אצלו זה דרך חיים. משיט קטמרן גולש סאפ וגלים, ואלוף הספורטיאדה בגלשני רוח 16 שנה ברציפות. הצלחנו לרתום את יואב ללמד ולהדריך גלשני רוח במועדון.
יעל הופר
יעל הופר
תרמילאית בנשמתה שהתאהבה בים. מאמנת כושר ומדריכת התעמלות קרקע שלוקחת את הכישורים האלה להדרכת סאפ במועדון.
ירדן סדן
ירדן סדן
גדל ולמד להפליג בצופי ים. בצבא שימש כמפקד ספינה בחיל הים. גולש גלים ומפליג כל חייו משמש במועדון כמדריך שייט ואחראי גם על תחזוקת כלי השייט של המועדון.
מיה רפלר
מיה רפלר
קשורה אל הים מהבטן. סקיפירית ומדריכת גלישת גלים מאירה את הדלפק של המועדון בזיו יופיה ובחיוך כובש ובסבלנות רבה מנתבת את מי שמגיע למועדון אל האהבה החדשה והמתאימה לו בים.
משה בן נעים
משה בן נעים
משה התחיל את דרכו בנהר. מדריך רפטינג בנהרות אמריקה במיוחד על הריו גרנדה שבניו מקסיקו, חותר בקייקים ימיים כבר 8 שנים וחי את המים בכל צורותיו, אוהב לראות אנשים שמתאהבים בים ובקיאק.
מתי משיח
מתי משיח
מדריך קשוב, סבלני, עם גישה טיפולית. השיעורים של מתי תמיד נעימים וכיפיים, תוך כדי שיפור ההבנה בתנועתיות הקיאק. מדריך אסקימו-רול (שיטת גלגול בקיאק ימי).
נמרוד קרן
נמרוד קרן
נמרוד הקפטן של החבורה. יורד ים ותיק, כיום הוא נתב בנמל חיפה. בשעות הפנאי מדריך מסור, שאוהב ללמד על הים והגלים. נמרוד מרצה על מזג אויר במכון להכשרה ימית בעכו. מידי פעם מעשיר את חברי המועדון בהרצאה מעניינת על מזג האוויר.
ענבל לוי
ענבל לוי
ענבל מדריכה במועדון 4 שנים. מוציאה חוגי חתירה ואת טיולי במועדון בחו"ל. גולשת גלים, ואלופת הארץ לנשים בקטגוריות Sup open.
קובי שדה
קובי שדה
קובי שדה הוא מדריך קיאקים כבר 12 שנה ומאחוריו מסעות רבים בעולם במקומות כמו גרינלנד, אנטרקטיקה, אלסקה , אירופה ויפן. הוא גם סקיפר מקצועי ועוסק בהדרכת שייט יאכטות. ובזמנו הפנוי הוא משמש כרופא בכיר בבהח איכילוב.
שחר גרנהוז
שחר גרנהוז
מדריך גלישה מוסמך. מרכז את פעילות מחנות קיץ לילדים BEACH BOYS מנהל את ליגת הסאפ לחברות. מוציא חוגי החתירה ואת טיולי המועדון בחו"ל ועוד משהו...... שחר וענבל נשואים אחד לשני למועדון ולים.

המותגים שלנו

לוגו fanatic לוגו nelo לוגו duotone

יש לך שאלה? זקוק לעצה?

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם או חייג עכשיו: 03-5224079