יום כיף ביום

אירועים שלנו

יום כיף בים

איך הופכים יום "כיף" לעובדים לחוויה שתעיף להם את המוטיבציה לשמיים?


חאלאס עם עוד מסעדה או עוד טיול חברה שהוא תיק. העובדים שלכם כבר ציניים לכל פעילות משותפת. ובצדק. זה משעמם. זה לא מרים. זה לא זה. מיצינו.
מועדוני לב הים במרינה בת"א , מציעים לכם משהו שונה לגמרי. מקורי זה לא מילה. גם מטריף זה אנדרסטייטמנט. אנחנו מדברים על שייט בקטמרן. אנחנו מדברים על פעילות אקסטרים על הגלים. ואנחנו מדברים על סתלבט פראי על החוף עם מוסיקה טובה, אלכוהול משובח ואחלה כיבוד. זה יום כיף. את זה הם יזכרו. לזה כולם יתחברו. וכשאנחנו אומרים כולם, אנחנו מתכוונים לכל הגילאים, המינים והטיפוסים. כי אנחנו מתאימים את סוגי הפעילויות לאנשים. זאת ההתמחות שלנו.

תשאלו את החברות המובילות כמו- קומברס, בזק זהב, סלקום, תדיראן תקשורת, אלאופ, צ'ק פוינט, אפלייד מטיריאלס, אל-על ו – ECI. הם יגידו לכם מה יום כיף כזה עושה לעובדים. עם איזו מוטיבציה הם חוזרים. וכמה צחוקים וחיבורים בין אנשים עושים טוב לביזנס. תשאלו אותם.
אבל הי, אל תתבלבלו. לא רק חברות גדולות עפות עלינו. גם עסקים קטנים עם תקציבים קטנים, יקבלו אצלנו "תפירה" מדוייקת ומותאמת וחוויה יוצאת דופן.

מועדוני "לב הים" – התפריט העסקי ליום כיף

  • שייט בליווי מדריך על סירת "קטמרן", סירת המפרש המהירה ביותר.
  • מפגש התנסות בגלשני סאפ וגלים
  • חתירה בקיאק ימי בליווי מדריך + טיול חופי קצר.
  • חתירה עצמאית בקיאקי " sit on top" שאינם דורשים ידע מוקדם
  • מגוון פעילויות חוף ומים קבוצתיות

וכמובן – סתלבט על החוף, תחת שמשייה, שתייה וכיבוד קל ליד, מוזיקה טובה מסביב ו, בואו, יש לנו את כל הים לרשותנו.

בקיצור, יש לנו ברזומה את מחלקות משאבי האנוש של החברות הגדולות, שכבר חוו, ולא פעם אחת. יש לנו מבחר גדול של פעילויות שכל אחד ימצא את עצמו. יש לנו מיקום מעולה בלב תל אביב, עם חניון גדול וגישה סופר נוחה. יש סביבנו ים מסעדות במרינה, לקנח את סוף הבילוי ולטרוף אבטיח קר. ויש לנו את הצוות המופלא שרגיש לכל אחד, שמח עם כל אחד ומקצועי ברמה בינלאומית.

אז בפעם הבאה כשתציעו לעובדים שלכם יום כיף והם יעקמו את האף – תראו להם מה זה. ותהיו בטוחים שהם, בתמורה, יראו לכם מה זה לעבוד עם ראש פתוח.

מי שנרשם דרך האתר- זוכה!